AKTUALITA

 

TISKOVÁ ZPRÁVA: VÁNOCE 2002


Blíží se čas Vánoc. Vánoce 2002 je společensko charitativní akce, která po loňském úspěchu se opět uskuteční v Broumově a akce je pro všechny, kteří chtějí oslavit vánoční svátky v předstihu a udělat si radost z příjemně prožitého večera a pomoci dobré a potřebné věci.

Vánoce 2002 se uskuteční 10. prosince 2002 v Kulturním domě Střelnice od 19.00 hodin v Broumově, akce se uskuteční za přítomnosti postižených ze stacionářů a děti z dětských ústavů jako je Dětský domov z Broumova, Dětský domov a Speciální mateřská škola Broumov, Speciální pedagogické centrum Náchod, Zvláštní škola Broumov, Dětský domov Sedloňov, stacionář Cesta z Náchoda, Ústav sociální péče pro dospělé ženy z České Skalice, Stacionář Nona Nové Město nad Metují, Klubu Vánek a dalších. Při těchto akcích dochází ke sblížení zdravých a postižených lidí, což je hlavní cíl celé akce a vždy tento cíl byl naplněn.

Záštitu převzal nad akcí starostka města Broumova JUDr. Libuše Růčková a hejtman Královéhradeckého kraje Ing. Pavel Bradík. Akce se koná za podpory města Broumova. Na akci zavítá Ing. Jiří Hanuš, poslanec Poslanecké sněmovny ČR.¨Pořadatelem akce je student David Novotný ve spolupráci s modelingovou Agenturou Demi Hradec Králové a agenturou Roman Roun Agency. Produkci zajišťuje Renata Říhová Pardubice. Výtěžek bude věnován Dětským domovům v Broumově.

Během pořadu vystoupí a o vánoční vyprávění se postarají zpěvačka Martina Čechová, Yvetta Blanarovičová, Kamil Emanuel Gott, Katka Hrachovcová, Marcela Holanová, Marek Dobrodinský, Gabriela Goldová, Pancho, Jarek Šimek, Sagvan Tofi, operní pěvkyně Edita Adlerová, Kateřina Mátlová, Miss ČR 2002 Kateřina Průšová, Vítek Havliš, Miss sympatie Lenka Taussigová, Martin France, Janko Slezák, 2.vicemiss ČR 2001 Andrea Vránová, Michal Kozelka z muzikálu Starci na Chmelu, Petra Voláková, skupina 4*YOU, skupina T-Boyz, Martin Bačkovský, hudební projekt Verona, stylista Dan Procházka, Paula Wild, Petr Hannig, Richard Sacher, skupina Stress, Marie Pojkarová. Nebude chybět módní přehlídka, losování o velmi zajímavé ceny. Uvádí Dan Šafr z Rádia Metuje a Kamila Petrdlíková.

Během módní přehlídky se představí Muž roku 2002 Jaroslav Filip, 2.Muž roku 2002 Petr Zemánek, 2.Muž roku 2001 Milan Pečko a finalisté Milan Pečko, Jan Mátl, Dan Jeržabek, František Kirchner, Jiří Šetek, Pavel Dušek. Návštěvníci shlédnou kolekce koženou módu od firmy Rojkovič-kožená móda Broumov, župany od společnosti Veba textilní závody a.s. Broumov, plavky od společnosti Maryan Beachwear Group CZ s.r.o. Broumov, ST. Martins Brno a spodní prádlo STYX. Také se představí návrhářky Hana Sedláčková a Iveta Řádková.

Akce se koná za přispění firem: MSSK s.r.o. Police nad Metují Petr Suk - specializovaná prodejna barev, STEF a.s. Broumov, Veba textilní závody a.s. Broumov, Broumovské stavební sdružení s.r.o. Broumov, Z-TRADE s.r.o. Broumov, Autoprodej Rohan Česká Skalice a dalších.

Takže neváhejte a přijďte s námi oslavit vánoční svátky a udělat radost těm, kteří vaši pomoc potřebují!!!


David Novotný
hl. organizátor

Kontakt pro média:
David Novotný
Kostelecká 1829
54701 Náchod
tel/fax: 491 433 589
mobil: 607 657 410


Copyright © Město Broumov 2003 Poslední aktualizace stránky: 01.12.2002