Tisková zpráva: Vánoce 2001


Blíží se čas Vánoc. Vánoce 2001 je společensko charitativní akce, pro všechny, kteří chtějí oslavit vánoční svátky v předstihu a udělat si radost z příjemně prožitého večera a pomoci dobré věci a potřebné věci.

Vánoce 2001 se uskuteční 6. prosince 2001 v Kulturním domě Střelnice od 19.00 hodin v Broumově, akce se uskuteční za přítomnosti postižených ze stacionářů a děti z dětských ústavů jako je Dětský domov z Broumova, Speciální pedagogické centrum Náchod, Zvláštní škola Broumov, Speciální školy Hořičky, stacionář Cesta z Náchoda, Ústav sociální péče pro dospělé ženy z České Skalice, Stacionář Nona Nové Město nad Metují, Klubu Vánek a dalších. Při těchto akcích dochází ke sblížení zdravých a postižených lidí, což je hlavní cíl celé akce a vždy tento cíl byl naplněn.

Záštitu převzal nad akcí starosta města Broumova Zdeněk Streubel a hejtman Královéhradeckého kraje Ing. Pavel Bradík, který by měl též zavítat. Akce se koná za podpory města Broumova.

Pořadatelé akce jsou student David Novotný a Společnost Duha - Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov ve spolupráci s modelingovou Agenturou Demi Hradec Králové. Produkci zajišťuje Renata Říhová Pardubice. Výtěžek bude věnován Společnosti Duha na podporu stacionárních center a to konkrétně Dětskému domovu v Broumově.

Během pořadu vystoupí a vánoční vyprávění postarají zpěvák Martin France, tanečník a moderátor YEMI A. D., herečka Uršula Kluková, Miss Blond 2000 Jana Příhodová, představitelé z muzikálu Popelka Pavel Polák a Lenka Loubalová, zpěvačka Michaela Weissová, skupina Rapmasters, 2.vicemiss ČR 2001 Andrea Vránová, rosnička z TV Nova Jana Adámková, Petr Hannig, skupina Ready Kirken, zpěvák Milan Daim, zpěvák a novinář Richard Sacher, Hana Slavíčková, Mr. Storm, popové duo Dana a Dan, skupina Dimenze, skupina Stress a Crazy Breakers, kouzelník Mr. Jakub. Nebude chybět módní přehlídka, losování o velmi zajímavé ceny. Uvádí Petr Štrup z Rádia Metuje a Jiří Forman z TV Puls.

Během módní přehlídky se představí Muž roku 2001 Martin Černý, 2.Muž roku Milan Pečko a 3. Muž roku David Najman. Návštěvníci shlédnou úplety od Vzoru v.d. Náchod, koženou módu od Rojkoviče z Broumova, župany od společnosti Veba textilní závody a.s. Broumov, spodní prádlo od STYX Underwear Praha a kolekci od Nyne Světlá nad Sázavou.

Předprodej vstupenek: Informační centrum v Broumově, Mírové náměstí 56, tel. 491 524168 a v prodejně Kniha Čeko 491 523757.

Takže neváhejte a přijďte s námi oslavit vánoční svátky a udělat radost těm, kteří vaši pomoc potřebují !!!

Generální partneři: Broumovské stavební sdružení s.r.o. Broumov, Veba textilní závody a.s. Broumov, Z-TRADE s.r.o. Broumov, Nextra - řešení pro komunikace po Internetu a Hobra-Školník s.r.o. Broumov.

David Novotný, hl. organizátor
David Novotný, Kostelecká 1829, Náchod, 547 01
(0607) 657 410, 491 433 589


Copyright © Město Broumov 2003 Poslední aktualizace stránky: 13.11.2001 T